106 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – San Vito Chietino
Casa Duilia: вила между морето и хълма
4 легла
$614 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Colle Cavalieri
Semplice, spaziosa e tranquilla dimora
5 легла
$1 084 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Pescara
Pescara's Terrace
1 малко двойно легло
$399 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Miglianico
Abitazione a 6 km dal mare e 25 dalla montagna
4 легла
$621 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Pescara
Лео Хаус 1: Пескара на живо открива Абруцо
2 легла
$913 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Pescara
Casa vacanza Marevivo
4 легла
$999 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Вила – Miglianico (CH)
*Цветарска къща* Цял апартамент във Вила
3 легла
$1 319 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Pescara Palace - прекрасен апартамент в центъра на града
1 суперголямо двойно легло
$899 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Ortona
Villa Anna, accogliente, indipendente nella natura
4 легла
$1 360 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Chieti
Colle di Minerva Chieti Centro
1 малко двойно легло
$719 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Pescara
A casa di Alberto
1 разтегателен диван
$809 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Chieti
Delizioso monolocale in ottima posizione
2 легла
$927 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Francavilla al Mare
Appartamento incantevole a 100mt dal mare, appena ristrutturato e arredato, con posto auto incluso.
4 легла
$1 522 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Chieti
Apartment between mountains and sea
3 легла
$839 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Fontechiaro Da Capo
Appartamentino a 5 km dal mare
2 легла
$748 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Pescara
Сладката малка къща на Pino & Chicca
2 легла
$1 233 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lanciano
CASALINA
4 легла
$872 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Pescara
Как да отседнете във вашия дом!
5 легла
$715 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Pescara
GUEST HOUSE VIA DEL SANTUARIO
2 легла
$590 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционен дом – Pescara
Casa Sole e Luna
1 малко двойно легло
$856 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.