626 дома

Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Кондо – Centro
Two spacious twin XL beds, fast wi-fi, cable TV!
2 единични легла
$567 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
Perfeito p/ NÔMADES DIGITAIS, próx. à rodoviária!
1 легло
$446 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
Gracioso apto no coração de Curitiba.
3 легла
$364 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Куритиба
AP Poema
1 легло
$609 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Cristo Rei
CHARME E CONFORTO HÁ 5 MINUTOS DO CENTRO
1 малко двойно легло
$320 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
Apartamento central com vaga de garagem
2 легла
$709 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
Queen bed, fast wi-fi, smart TV + premium cable!
2 легла
$682 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Vila Izabel
Another cozy place near downtown
4 легла
$894 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Centro
próx rua 15, UFPR, tt Guaíra, bondinho, promoção
1 малко двойно легло
$439 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Дом – Guabirotuba
Studio moderno e confortável - espaço Ipê
1 легло
$364 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Alto da Glória
Studio Moscou/Ótima localização
1 легло
$407 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Куритиба
Studio 407, lindo, moderno, equipado e elegante
1 малко двойно легло
$1 204 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Къща за гости – Mercês
Edícula charmosa nas Mercês
1 малко двойно легло
$355 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Кондо – Centro
Studio especial completo
1 легло
$636 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Самостоятелна стая – Prado Velho
Room 3. - My Home in Curitiba!!
1 легло
$209 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Batel
Apartamento 3 quartos na Batel com 100m2
3 легла
$1 016 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
CENTRAL, COM GARAGEM E EXCELENTE VISTA!
1 легло
$446 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Centro
Studio Tranquilo e Luxuoso no Centro de Curitiba
1 малко двойно легло
$438 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Água Verde
LINDO Apartamento 3 QUARTOS no Batel + Garagem
5 легла
$916 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Água Verde
Apartamento aconchegante
6 легла
$686 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Centro
Aconchego no Centro (com Net Fibra e Netflix)
2 малки двойни легла
$343 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Кондо – Куритиба
Condo Central/Hospitais /UFPR/Couto Pereira
2 легла
$559 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Самостоятелна стая – São Francisco
Quarto com café ao lado Shopping Muller
1 легло
$301 на месец
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Boa Vista
Studio de Luxo no Cabral/Boa Vista
1 легло
$550 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.