38 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lago di Barcis
Albergo Diffuso - Cjasa de Pagnocca for 3 persons.
2 легла
$466 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lago di Barcis
Albergo Diffuso - Cjasa de Barce for 4 persons.
2 легла
$466 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Lago di Barcis
Albergo Diffuso - Cjasa Ressa for 4 persons.
3 легла
$466 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lago di Barcis
Albergo Diffuso - Cjasa Ustin for 5 persons.
3 легла
$466 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Roppe
Agriturismo Ai Monti - Appartamento Annapurna
2 легла
$1 105 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Barcis
Appartamento per vacanze sul lago di Barcis
3 легла
$1 304 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Roppe
Agriturismo Ai Monti - Appartamento Monte Bianco
2 легла
$1 105 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Castelnovo del Friuli
Al Picjul, casa vacanze tra montagne e boschi
4 легла
$878 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Vivaro
Bepu Pegna Disot, tra Venezia e Trieste, in Friuli
3 легла
$980 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Basaldella
Алба дел Магредо, в провинцията, близо до Венеция
4 легла
$978 на месец
Показване на 1 от 5 %{item_type}
Апартамент – Funes
Релаксация на планина и езеро
1 малко двойно легло
$1 033 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Mezzomonte
Ciasa Sofia
1 легло
$1 022 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Aviano
Appartamento piano terra con giardino e garage.
3 легла
$1 352 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Frisanco
Traditional Apartment in Poffabro with Fireplace
4 легла
$1 956 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Лофт – Polcenigo
Residenza Dei TOLOMEI-Confort/relax
2 легла
$1 647 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Polcenigo
Къща на хълма
4 легла
$3 602 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Spert
Casa Dora (App 4)
1 малко двойно легло
$1 242 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – San Giovanni
Casa Gnolet в Polcenigo
3 легла
$1 817 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Mezzomonte
Albergo Diffuso - Ciasa de Viola
$1 086 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Самостоятелна стая – Spilimbergo
Вила Арте и Мозайко
11 легла
$1 043 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.