352 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Palaia
Fienile (PAA132) for 3 persons.
2 легла
$475 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Palaia
Villa Montevizzano for 5 ALL BILLS INCLUDED
5 легла
$4 935 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Palaia
Casa sotto Rocca
3 легла
$1 033 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Palaia
Podere Le Murella La vita è bella
1 малко двойно легло
$1 569 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Palaia
Casa Erika, per una vacanza ideale!
2 легла
$1 406 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Престой във ферма – Пиза
Тенута Чиудендоне в Тоскана
4 легла
$5 706 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Palaia
Charming hilltop farmhouse (Apt 3, sleeps 4)
1 малко двойно легло
$1 814 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Palaia
Casa Sirio
2 легла
$1 966 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Престой във ферма – Palaia
Селска мечтана ферма в Тоскана!!
4 легла
$5 706 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Peccioli
Гледка без дъх
2 легла
$1 426 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Palaia
Апартамент La Rocca B & B Self - Cat.
4 легла
$1 553 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Montopoli in Valdarno
Carandello (MNT310) for 8 persons.
5 легла
$475 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Palaia
Tuscany Holiday Concierge-Podere Torre degli Ulivi
3 легла
$3 804 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Palaia
В ЗАМЪКА НА МОНТАЧИТА, ЦЯЛ АПАРТАМЕНТ
2 легла
$1 483 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Palaia
Il Casale - Appartamento "Sole"
2 легла
$1 293 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Peccioli
Малката Тоскана
1 разтегателен диван
$666 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Treggiaia
Tenuta Poggio al Paradiso
2 легла
$1 236 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Хамбар – Palaia
Старата плевня - сърцето на Тоскана
5 легла
$3 224 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Palaia
Villa Giulia
3 легла
$2 140 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – San Miniato
Lisena for 9 persons.
6 легла
$475 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.