103 дома

Апартамент – Kotka
Стар училищен орел
8 легла
23.10 – 28.10
$35 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Kotka
⭐️Aalto Apartments Sunila⭐️ Design Studio, 2ppl
2 легла
9.10 – 15.10
$55 на нощувка (при първоначална цена $116)
Супердомакин
Апартамент – Kotka
Ihana huoneisto hienossa paikassa
1 легло
7.10 – 12.10
$93 на нощувка
Къща за гости – Kotka
Casa di Mami студио с кухненски бокс, тоалетна/шоу
2 легла
8.10 – 13.10
$39 на нощувка
Апартамент – Kotka
Чист, 2017 ремонтиран апартамент близо до центъра.
5 легла
9.10 – 14.10
$84 на нощувка
Самостоятелна стая – Kotka
A Private room & bathroom with own entrance
2 легла
9.10 – 14.10
$24 на нощувка
Кондо – Kotka
Two bedroom apartment with own sauna
4 легла
10.10 – 15.10
$118 на нощувка
Апартамент – Kotka
Апартамент "Скандинавско слънце"
2 легла
11.10 – 16.10
$47 на нощувка (при първоначална цена $52)
Апартамент – Kotka
Студио в Форест
1 единично легло
4.10 – 11.10
$55 на нощувка
Кондо – Kotka
7th floor apartment near Imperial fishing lodge
5 легла
1.11 – 8.11
$87 на нощувка (при първоначална цена $97)
Дървена колиба – Kotka
Вила с брегова арка в Котка
1 двойно легло
26.10 – 31.10
$150 на нощувка (при първоначална цена $176)
Супердомакин
Къща за гости – Kotka
Уютна и уютна ваканционна къща за гости
2 легла
6.10 – 11.10
$73 на нощувка
Кондо – Kotka
Studio in the center of Kotka
2 легла
22.12 – 28.12
$196 на нощувка
Кондо – Kotka
Huoneisto merellisessä ympäristössä
2 легла
15.10 – 20.10
$49 на нощувка
Кондо – Kotka
Rauhallinen kaksio vehreällä asuinalueella.
3 единични легла
5.10 – 10.10
$68 на нощувка
Апартамент – Kotka
Kolme karhua / Three bears
3 легла
21.10 – 26.10
$68 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Kotka
Comfortable Apartment MILA at a good location
2 единични легла
21.10 – 26.10
$52 на нощувка
Апартамент – Kotka
Ydinkeskustassa kompakti kaksio
2 легла
25.09 – 30.09
$29 на нощувка
Самостоятелна стая – Kotka
Lokinlaulu E18 room for 1-5 people!
3 легла
7.10 – 13.10
$74 на нощувка
Апартамент – Kotka
Lovely apartment in Kotka
1 легло
23.10 – 28.10
$35 на нощувка
Супердомакин
Дом – Kotka
Лятна вила Котка
5 легла
9.10 – 14.10
$73 на нощувка
Самостоятелна стая – Kotka
Gasthaus Vanha Merivartio päärakennus
2 единични легла
1.10 – 7.10
$77 на нощувка
Апартамент – Kotka
Ihana huoneistohotelli Sapokka puiston vieressä
4 легла
1.10 – 8.10
$146 на нощувка
Кондо – Kotka
Modern flat with seaview & sauna near city center
2 легла
17.10 – 22.10
$80 на нощувка