Search results707 дома

Кондо – Пиаченца
Ciotolo 17
1 малко двойно легло
3.01 – 8.01
$52 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Пиаченца
Camera Privata
1 легло
19.12 – 24.12
$40 на нощувка
Кондо – Пиаченца
Il Nido d'Artista
1 легло
23.12 – 30.12
$71 на нощувка (при първоначална цена $88)
Супердомакин
Лофт – Пиаченца
ОЧАРОВАТЕЛНО СТУДИО под покривите
2 легла
19.12 – 25.12
$47 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Пиаченца
Апартамент "Ил Борго"
1 малко двойно легло
18.12 – 23.12
$60 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Пиаченца
Двустаен апартамент в историческия център
1 малко двойно легло
4.01 – 11.01
$71 на нощувка (при първоначална цена $79)
Супердомакин
Кондо – Пиаченца
Най - добрата цена за 4/6 души
3 легла
2.01 – 7.01
$53 на нощувка
Апартамент – Пиаченца
VIA XX SETTEMBRE DA EURO 39
3 легла
27.12 – 3.01
$71 на нощувка
Апартамент – Пиаченца
Прекрасно и модерно студио Апартамент
1 малко двойно легло
13.12 – 18.12
$52 на нощувка
Апартамент – Пиаченца
Тавани в Пиаченца
2 легла
18.12 – 23.12
$58 на нощувка
Кондо – Пиаченца
Appartamento nel cuore di Piacenza: Vecchia Europa
2 легла
11.12 – 17.12
$78 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Пиаченца
„Il Borghetto“ над покривите на „Piacenza“
3 легла
2.01 – 7.01
$84 на нощувка
Къщичка – Пиаченца
Малко независимо студио пред болницата
1 разтегателен диван
30.01 – 5.02
$32 на нощувка
Кондо – Пиаченца
City Center Apartment Piacenza
2 легла
6.01 – 11.01
$68 на нощувка (при първоначална цена $80)
Самостоятелна стая – Пиаченца
Alloggio 'Edison'
1 единично легло
12.12 – 17.12
$52 на нощувка
Самостоятелна стая – Пиаченца
Stanza in B&B in centro a Piacenza - GELSO -
1 легло
10.12 – 16.12
$71 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Пиаченца
Casa da Luca
2 легла
1.01 – 7.01
$68 на нощувка
Кондо – Пиаченца
Comodo appartamento centrale
3 легла
16.12 – 21.12
$68 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Пиаченца
Appartamento Stella
2 малки двойни легла
9.12 – 16.12
$76 на нощувка
Апартамент – Пиаченца
Къщата със стълбището
1 легло
17.12 – 22.12
$51 на нощувка