Search resultsНад 1000 дома

Кондо – Pescara
"Casa Incantevole" fronte mare Pescara
4 легла
1.12 – 6.12
$56 на нощувка (при първоначална цена $78)
Кондо – Pescara
"Общежитието на поетите"
8 легла
1.12 – 6.12
$104 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Pescara
Винтидж апартамент в Пескара на 2 км от морето!
6 легла
1.12 – 6.12
$15 на нощувка (при първоначална цена $20)
Кондо – Pescara
Appartamento in pieno centro
3 легла
5.01 – 10.01
$68 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Il Giglio di mare, la spiaggia a un passo da te
4 легла
4.12 – 9.12
$82 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Дом за възрастни
3 легла
13.12 – 20.12
$39 на нощувка (при първоначална цена $43)
Апартамент – Pescara
Central Perk confortevole alloggio per famiglie
3 легла
11.06 – 18.06
$40 на нощувка (при първоначална цена $47)
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Анна - изглед към морето в центъра на Пескара
12.01 – 17.01
$66 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Апартамент в близост до морето и университета
1 малко двойно легло
1.12 – 6.12
$52 на нощувка (при първоначална цена $59)
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Крайбрежен апартамент
2 легла
27.03 – 2.04
$31 на нощувка
Кондо – Pescara
Casa Alpi 44 - Тристаен апартамент с огромен балкон
2 суперголеми двойни легла
11.12 – 18.12
$47 на нощувка (при първоначална цена $53)
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Monolocale spazioso in centro
2 легла
1.12 – 6.12
$44 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pescara
HouSeaLiving - Апартамент за почивка в Пескара
5 легла
1.12 – 7.12
$55 на нощувка (при първоначална цена $62)
Супердомакин
Самостоятелна стая – Sambuceto
Битово самостоятелно студио
1 легло
1.12 – 8.12
$27 на нощувка (при първоначална цена $31)
Супердомакин
Кондо – Pescara
Appartamento in villa metà ottocento vista mare
2 малки двойни легла
1.12 – 8.12
$33 на нощувка (при първоначална цена $42)
Апартамент – Pescara
Anita Domus - Appartamento a Pescara con vista
5 легла
13.12 – 18.12
$51 на нощувка (при първоначална цена $85)
Супердомакин
Апартамент за гости – Pescara
Taverna indipendente zona Ospedale Pescara
1 легло
13.02 – 19.02
$36 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Сладката малка къща на Pino & Chicca
2 легла
11.12 – 16.12
$48 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Pescara
Винтидж апартамент в Пескара само на 2 км от плажа!
7 легла
1.12 – 6.12
$15 на нощувка (при първоначална цена $20)
Самостоятелна стая – Pescara
Отделна стая в споделен апартамент
1 легло
1.01 – 6.01
$24 на нощувка