Search results92 дома

Апартамент – Novara
Дом на Валентина Сентрал
2 легла
2.12 – 8.12
$56 на нощувка
Апартамент – Novara
АПАРТАМЕНТ МАРЧЕЛА 1 Стратегическа зона
6 легла
1.12 – 6.12
$58 на нощувка
Дом – Novara
Мансарда в центъра на Новара
2 легла
10.01 – 15.01
$57 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Novara
Casa Luce, Porta Mortara
3 единични легла
1.01 – 7.01
$42 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Novara
Intero appartamento
1 малко двойно легло
2.12 – 7.12
$57 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Novara
[LA PRU HOUSE] ★ ★ ★ ★ CENTRO STORICO - MINI LOFT
1 малко двойно легло
6.12 – 11.12
$45 на нощувка (при първоначална цена $57)
Самостоятелна стая – Novara
Capos' Manor 1
1 малко двойно легло
20.12 – 25.12
$36 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Novara
Monolocale luminoso e accogliente
1 легло
1.12 – 6.12
$72 на нощувка
Кондо – Novara
Simply Home
2 легла
11.12 – 16.12
$38 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Novara
C9 КУТИЯ ДЕВЕТ
2 легла
11.12 – 17.12
$52 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Novara
Al Rabatìn
2 легла
1.12 – 7.12
$61 на нощувка
Кондо – Novara
Chez Franca
2 легла
1.12 – 6.12
$51 на нощувка
Кондо – Novara
Прекрасен апартамент с тераса - апартамент в студио
2 легла
23.01 – 28.01
$31 на нощувка
Кондо – Novara
Апартамент за комфорт и релаксация
2 легла
1.12 – 6.12
$83 на нощувка
Самостоятелна стая – Novara
Бяло пространство
2 разтегателни дивана
3.12 – 8.12
$31 на нощувка
Самостоятелна стая – Novara
Stanza Alba
1 легло
1.12 – 8.12
$28 на нощувка (при първоначална цена $31)
Апартамент – Novara
"Чар" на 5 минути от болницата и университета
3 единични легла
1.12 – 7.12
$73 на нощувка
Самостоятелна стая – Novara
Stanza privata in Villa dei primi '900 in centro.
1 единично легло
31.12 – 5.01
$42 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Novara
[MAGNIFICO APPARTAMENTO INDIPENDENTE CON TERRAZZO]
2 легла
1.12 – 6.12
$80 на нощувка
Апартамент – Novara
SUITE 359 IL COMFORT A 360 GRADI
2 легла
1.12 – 6.12
$93 на нощувка
Супердомакин