Search resultsНад 1000 дома

Кондо – Pavia
INTERNO12 - Нов апартамент в района на болницата
2 двойни легла
2.01 – 7.01
$83 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
La Stanza del Foscolo
1 легло
11.12 – 16.12
$74 на нощувка
Апартамент – Pavia
Дом Луси в Стария град Павия
2 легла
14.12 – 19.12
$107 на нощувка
Апартамент – Pavia
Suite Santa Maria Gualtieri
3 малки двойни легла
21.12 – 26.12
$183 на нощувка
Апартамент – Pavia
от Стефано
1 легло
11.12 – 16.12
$58 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
Grey House Pavia
2 легла
9.01 – 14.01
$107 на нощувка
Апартамент – Pavia
L'angolo di Sicilia
1 легло
11.12 – 16.12
$63 на нощувка
Кондо – Pavia
FRISI SUITE - Апартамент в непосредствена близост до центъра
1 малко двойно легло
4.01 – 9.01
$75 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
Casa Foscolo
1 малко двойно легло
10.12 – 15.12
$116 на нощувка
Апартамент – Pavia
Casa Cardano: un nido in centro
1 легло
10.12 – 17.12
$116 на нощувка
Апартамент – Pavia
LAB3
4 легла
11.12 – 17.12
$163 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Pavia
La stanza del Manzoni
1 легло
8.01 – 14.01
$72 на нощувка (при първоначална цена $90)
Кондо – Pavia
Come a casa tua - Mignon
2 легла
18.12 – 23.12
$100 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pavia
Angolo di Corso Cavour - centrale e luminoso
1 легло
21.12 – 26.12
$139 на нощувка
Кондо – Pavia
Favoloso bilocale soppalcato
2 легла
26.12 – 31.12
$100 на нощувка
Апартамент – Pavia
La Casa sui Tetti
1 малко двойно легло
10.12 – 16.12
$121 на нощувка
Кондо – Pavia
large
2 легла
10.12 – 17.12
$128 на нощувка (при първоначална цена $143)
Апартамент – Милано
Приятно и удобно, лилаво метро, Wi - Fi,самостоятелно настаняване
2 легла
10.12 – 15.12
$50 на нощувка (при първоначална цена $83)
Апартамент – Pavia
Comodo bilocale nel cuore di Pavia
1 двойно легло
5.02 – 10.02
$79 на нощувка
Апартамент – Pavia
Домът на Армида
2 легла
1.01 – 6.01
$53 на нощувка