26 дома

Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Najera
Apartamento Reino de Nájera
4 легла
1.10 – 6.10
$58 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Bonito piso con aparcamiento a pie de la calle .
2 малки двойни легла
1.10 – 6.10
$48 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Nájera
Céntrico y con encanto, a orillas del río
4 легла
2.10 – 7.10
$68 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Najera
El Herrador 2
3 легла
3.10 – 8.10
$52 на нощувка
Показване на 1 от 5 елемента
Апартамент – Nájera
PRECIOSOS APARTAMENTOS NUEVOS EN NAJERA.
2 легла
1.10 – 6.10
$58 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Apartamento Nájera
4 легла
1.10 – 6.10
$76 на нощувка (при първоначална цена $90)
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Дом – Hormilla
CASA RURAL HORMILLA
5 легла
13.11 – 18.11
$279 на нощувка (при първоначална цена $310)
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Casamami
5 легла
2.10 – 8.10
$63 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Кондо – Huércanos
Apartamentos turísticos Rioja y Camino 1
5 легла
1.10 – 6.10
$130 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Красив, много ярък апартамент в Наджера
3 легла
3.10 – 8.10
$92 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Прилепена къща – Hormilla
Bonito adosado con jardin próximo a Najera
3 легла
1.10 – 6.10
$85 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Arenzana de Abajo
CASA TURISTICA "VILLA CARMEN" Nº R VT-LR- 935
8 единични легла
2.10 – 9.10
$228 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Uruñuela
a3 km de Najera piso+500m terraza BBQ bicis gratis
3 легла
1.10 – 6.10
$52 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Прилепена къща – Uruñuela
Casa y jardín
10 легла
6.10 – 11.10
$83 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Apartamento en Najera ( La Rioja)
5 легла
23.10 – 28.10
$77 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Huércanos
La Cueva del Tempranillo
5 легла
1.10 – 6.10
$196 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Шале́ – Uruñuela
CHALET ENTERO PARA DISFRUTE FAMILIAR CON GARAGE
9 легла
1.10 – 7.10
$148 на нощувка
Показване на 1 от 5 елемента
Апартамент – Nájera
Comparto bonita apartamento por dias
4 легла
1.03 – 6.03
$47 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Huércanos
Casa La Fuente
7 легла
1.10 – 6.10
$242 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Hormilla
Casa Rural “El Parral”
6 легла
1.10 – 6.10
$242 на нощувка