Пропускане към съдържанието
Част от информацията е преведена автоматично. Показване на оригиналния език

Ваканционни жилища под наем в района на Scalo dei Saraceni

Намерете и резервирайте уникални места за престой чрез Airbnb

Най-високо оценени ваканционни жилища в района на Scalo dei Saraceni

Гостите са съгласни: тези престои са високо оценени заради тяхното местоположение, чистота и др.

Жилище под наем – Manfredonia
ВИЛА BAJO - Ла Тераца , подходяща за 4 гледки към морето
Луксозна и историческа вила на брега на Гаргано, широка тераса с изглед към морето, затворен имот , очарователна атмосфера. Три красиви бройки под наем, спални 2, 4 и 5 . Цената и описанието се отнасят за апартамент " LA TERRAZZA " до 4 човека. Поискайте по - ниска цена за 2 междинни/ДЪЛГОСРОЧНИ ПРЕСТОЯ Мястото ми е близо до страхотна гледка. Ще обикнете мястото ми заради обстановката, светлината и удобните легла. Мястото ми е подходящо за двойки и семейства (с деца). " villa basso gargano ".
$132 на нощувка
СУПЕРДОМАКИН
Дом – Manfredonia
Casa Nicastro Apartment
Comodo appartamento nel centro di Manfredonia. Situato in zona tranquilla chiusa al passaggio di automobili. Vicini a tutti i servizi, al cuore della città e alle principali spiagge. Camera matrimoniale e divano letto accolgono comodamente fino a 4 ospiti. Dotato di cucina a induzione, stoviglie, lavastoviglie, lavatrice, aria condizionata, wifi, doccia con cromoterapia. Parcheggio a pagamento (e non) adiacente.
$78 на нощувка
Жилище под наем – Scalo dei Saraceni
Ciano saraceni
L'appartamento si trova nel villaggio turistico Scalo dei Saraceni che dista 15 km da Manfredonia. Si entra nella struttura attraverso un cancello automatico Parcheggio interno per auto. Dispone di 2 stanze e un bagno. Cucina con piano cottura, tavolo e sedie Camera da letto con letto matrimoniale e lettino aggiuntivo C'è un divano letto per un ulteriore posto per dormire
$64 на нощувка

Ваканционни жилища под наем за всеки стил

Вземете пространството, което е толкова голямо, колкото ви е нужно.

Други страхотни ваканционни жилища под наем в района на Scalo dei Saraceni

Жилище под наем – Manfredonia, Foggia
Ла Касета
$68 на нощувка
Жилище под наем – Manfredonia
Da zia Giovanna Apartment
$92 на нощувка
Кондо – Vieste
[Terrazza sul mare - Centro Storico]
$117 на нощувка
Ваканционен дом – Manfredonia
Centralissimo, comodo e ampio monolocale di 70 mq
$33 на нощувка
Хотелска стая – Manfredonia
Casa d'Angio' -art3
$79 на нощувка
Ваканционен дом – Mattinata
Palazzo Junno Dimora D'Epoca Bilo Морски изглед
$89 на нощувка
Самостоятелна стая – Scialara
Апартамент + Паркинг (на 400 м от морето)
$68 на нощувка
СУПЕРДОМАКИН
Лофт – Zapponeta
Loft IL FICO
$84 на нощувка
СУПЕРДОМАКИН
Жилище под наем – Mattinata
Утринна зашеметяваща панорамна гледка
$70 на нощувка
Жилище под наем – Manfredonia
Green Home
$70 на нощувка
Дом – Manfredonia
Ваканционна къща „Le Antiche Mura“
$86 на нощувка
Жилище под наем – Manfredonia
Appartamento -Loft d'angio'
$113 на нощувка

Други типове места за престой в Airbnb