Katipo Cabin

Цялото място: къща за гости с домакин Claire

  1. 3 гости
  2. 1 спалня
  3. 2 легла
  4. 1 баня
Цялото място
Ще разполагате с цялото място (къща за гости) само за себе си.
По-обстойно почистване
Този домакин се ангажира да спазва процедурата на Airbnb за по-обстойно почистване.
Самостоятелно настаняване
Самостоятелно настаняване с ключове от минисейф.
Страхотно изживяване при настаняване
100% от последните гости оцениха процеса по настаняване с 5 звезди.
Seb, Claire, Jaap and Benee the Border Collie would love to welcome you to Katipo Cabin on the beach.
Our cabin is perfect for a few days away to explore what HB has to offer.
Located opposite the Panpac MTB Park makes it easy access if planning on riding in HB. Bike storage is available.
We are only 15 mins away from town or 5 mins away from Bayview village.

Помещението
Katipo Cabin is located in the coastal area of Whirinaki beach. About a 15 min drive to Napier town.
Built last year, it offers everything for the perfect stay. Wake up in the morning and head down the beach to the bbq table with a fresh coffee in hand. Watch the sun rise...no better way to wake up.
The cabin is 1 bedroom , 1 bathroom with a kitchenette and separate lounge area with a sofa bed if needed.
Attached is a large outdoor deck and bbq for enjoying summer evenings . Plenty of parking available as well.
There is secure bike storage available (please request in booking) and bike wash facilities and tools if required.
Benee (our border collie) will be there to greet you upon arrival. She is harmless and just loves a cuddle.
Our cabin has netflix and chromecast and of course TV.

Какво предлага това място

Достъп до плажа – на първа линия
Кухня
Wi-Fi
Безплатно паркиране на място
Телевизор
Климатик
Вътрешен двор или балкон
Заден двор
Оставянето на багажа е разрешено
Сешоар

Изберете дата на настаняване

За да видите точната цена, добавете датите на пътуването ви
Настаняване
Добавете дата
Освобождаване
Добавете дата

4,80 out of 5 stars from 40 reviews

Чистота
Точност
Комуникация
Местоположение
Настаняване
Цена/качество

Къде ще бъдете

Eskdale, Hawke's Bay, Нова Зеландия

We are located directly opposite Whirinaki Beach and SH2 which is behind our property.

Домакин: Claire

  1. Потребител от: ноември 2014 г.
  • 40 отзива
  • Самоличността е потвърдена
There is just 3 of us in our family hubby Seb, our 10yr son Jaap and myself. We have a very gorgeous border collie "Benee" who really makes us a family of 4!! We live by the beach in Napier and love to put the fishing rod out so always on the hunt for good fishing spots! All 3 of us love to mountain bike and travel the north island for some great rides.
There is just 3 of us in our family hubby Seb, our 10yr son Jaap and myself. We have a very gorgeous border collie "Benee" who really makes us a family of 4!! We live by the beach…

По време на престоя ви

We are located in the house in front but we keep out of your way.
  • Език: Nederlands
  • Процент на отговаряне: 100%
  • Време на отговор: в рамките на час
За да защитите плащането си, никога не превеждайте пари и не комуникирайте извън уеб сайта или приложението на Airbnb.

Важно е да знаете

Вътрешни правила на дома

Настаняване: След 15:00
Освобождаване: 10:00
Самостоятелно настаняване с минисейф
Пушенето забранено
Без домашни любимци
Без партита или празненства

Здраве и безопасност

Спазване на процедурите на Airbnb за по-обстойно почистване. Показване на повече
Прилагат се указанията на Airbnb относно социалната дистанция и други насоки, свързани с COVID-19
Езеро, река, друг воден обект в близост
Аларма за въглероден оксид
Аларма за дим

Правила за отменяне