Log Cabin meets Summer House

Къщичка с домакин Nina

  1. 2 гости
  2. 1 спалня
  3. 1 легло
  4. 1,5 бани
Цялото място
Ще разполагате с цялото място (къщичка) само за себе си.
По-обстойно почистване
Този домакин се ангажира да спазва процедурата на Airbnb за по-обстойно почистване.
Самостоятелно настаняване
Самостоятелно настаняване с цифров код.
Страхотно изживяване при настаняване
94% от последните гости оцениха процеса по настаняване с 5 звезди.
Self-contained studio, with shared garden & veranda. Newly built (Aug 2019) log-cabin meets summer house, finished to an extremely high spec, with all the comforts & amenities a couple could need whilst on a city break.
Well situated, buses 5 minutes to Leyton, Leytonstone & Walthamstow Central tube stations, reaching central London in 15 minutes. All walking distance (20 mins) as is Leyton Midland Overground (5 mins). Supermarket, shops, bus stops, amenities all on the door step.

Помещението
A homely atmosphere. A little feel of nature whilst staying in 'The Big Smoke'. A green space with floral touches whilst still being able to access all the city has to offer. Although snug, it has all that you might need, space utilised to feel as comfortable as possible.

Къде ще спите

Спалня
1 двойно легло

Какво предлага това място

Кухня
Wi-Fi
Безплатно паркиране на улицата
Телевизор
Пералня
Сушилня
Заден двор
Сешоар
Хладилник
Заети: Аларма за въглероден оксид

Изберете дата на настаняване

За да видите точната цена, добавете датите на пътуването ви
Настаняване
Добавете дата
Освобождаване
Добавете дата

4,85 out of 5 stars from 46 reviews

Чистота
Точност
Комуникация
Местоположение
Настаняване
Цена/качество

Къде ще бъдете

Greater London, England, Обединеното кралство

Домакин: Nina

  1. Потребител от: февруари 2016 г.
  • 47 отзива
  • Самоличността е потвърдена
Nice, normal - as the next anyway! I'm now a mum of one, well two if you counting our dog Eva! I've lived in London the last 15 years but was a country girl born and bred, well as long as you count rural Essex as countryside! I've worked in education my whole career, so over 18 years now, and love working with children - never a dull moment... I would hope to be described as a kind, caring, easy going person, but then again wouldn't we all! I love meeting new people and learning new things which is why I being both a guest and a host on this site.
Nice, normal - as the next anyway! I'm now a mum of one, well two if you counting our dog Eva! I've lived in London the last 15 years but was a country girl born and bred, well as…

Помощник-домакини

  • Turi

По време на престоя ви

We are a family, and happy to help as much as possible. Please just ask!
  • Процент на отговаряне: 100%
  • Време на отговор: в рамките на час
За да защитите плащането си, никога не превеждайте пари и не комуникирайте извън уеб сайта или приложението на Airbnb.

Важно е да знаете

Вътрешни правила на дома

Настаняване: 13:00 – 23:00
Освобождаване: 11:00
Самостоятелно настаняване с с цифров код
Без домашни любимци
Без партита или празненства
Пушенето е позволено

Здраве и безопасност

Спазване на процедурите на Airbnb за по-обстойно почистване. Показване на повече
Прилагат се указанията на Airbnb относно социалната дистанция и други насоки, свързани с COVID-19
Няма аларма за въглероден оксид
Езеро, река, друг воден обект в близост
Аларма за дим

Правила за отменяне