247 дома

Къщичка – Santana do Riacho
Casa di Pietra - Lapinha da Serra
1 легло
6.11 – 11.11
$78 на нощувка
Супердомакин
Дървена колиба – Santana do Riacho
Na Oca Cabana
1 легло
1.10 – 6.10
$118 на нощувка
Супердомакин
Лофт – Lapinha Da Serra
Casa 422 - Loft Jasmim @casa422lapinha
1 суперголямо двойно легло
18.10 – 25.10
$142 на нощувка
Дом – Lapinha Da Serra
Loft do Vaz - Cama King Size e Spa Hidro com vista
1 суперголямо двойно легло
24.10 – 29.10
$142 на нощувка
Шале́ – Santana do Riacho
Casinhas da Lapinha - Chalé Laranja-LATE CHECK OUT
2 легла
1.10 – 6.10
$39 на нощувка (при първоначална цена $78)
Шале́ – Lapinha Da Serra
Chalé Portal dos Ventos
2 легла
16.10 – 21.10
$43 на нощувка
Шале́ – Santana do Riacho
Chalé Monjolo, chalé independentelapinha da serra
1 легло
23.12 – 28.12
$209 на нощувка
Шале́ – Lapinha Da Serra
Chalé Aroeira
1 малко двойно легло
1.10 – 6.10
$70 на нощувка
Лофт – Santana do Riacho
VILLAVI - LOFT CENÁRIO - LAPINHA DA SERRA
1 двойно легло
18.10 – 23.10
$123 на нощувка (при първоначална цена $166)
Ваканционен дом – Santana do Riacho
Cabana Zé da Lapinha
2 легла
5.12 – 10.12
$184 на нощувка
Лофт – Lapinha Da Serra
Casa 422 - Loft Oliveira @casa422lapinha
2 легла
15.10 – 20.10
$135 на нощувка
Кемпер/каравана – Santana do Riacho
Trailer Diamante 1983 @trailerdamontanha
2 легла
24.10 – 29.10
$104 на нощувка
Дървена колиба – Santana do Riacho
Lapinha da Serra Flor do Cerrado Chalés
1 малко двойно легло
1.10 – 6.10
$29 на нощувка
Ваканционна къща – Santana do Riacho
Casa Braúna - Lapinha da Serra
4 легла
2.10 – 7.10
$126 на нощувка
Супердомакин
Бунгало – Santana do Riacho
Bangalô agradável com piscina
1 малко двойно легло
1.10 – 6.10
$45 на нощувка (при първоначална цена $56)
Шале́ – Santana do Riacho
Casinhas da Lapinha - Chalé Amarelo-LATE CHECK OUT
1 малко двойно легло
2.10 – 7.10
$38 на нощувка (при първоначална цена $75)
Шале́ – Santana do Riacho
Recanto Shangrilá - Chalé Bela Vista - Lapinha
1 малко двойно легло
1.10 – 8.10
$47 на нощувка (при първоначална цена $52)
Супердомакин
Дом – Lapinha Da Serra
Casa Pau Brasil
2 малки двойни легла
1.10 – 6.10
$124 на нощувка
Супердомакин
Шале́ – Lapinha da Serra
ATELIÊ-STUDIO - Lapinha da Serra
3 легла
9.10 – 14.10
$41 на нощувка
Шале́ – Lapinha da Serra
Chalés Pousada Alpes de Minas
1 легло
1.10 – 8.10
$52 на нощувка (при първоначална цена $65)
Супердомакин