Search results579 дома в района на Pavia

Апартамент – Pavia
La Stanza del Foscolo
1 легло
11.12 – 16.12
$59 на нощувка (при първоначална цена $74)
Самостоятелна стая – Pavia
Внимавайте за вълка! b&b - Единична стая
1 единично легло
1.01 – 7.01
$34 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Pavia
San Pietro in Ciel d'Oro
1 малко двойно легло
22.05 – 27.05
$26 на нощувка
Супердомакин
Дом – Pizzofreddo
Adagio House è una casa panoramica
4 легла
12.12 – 18.12
$122 на нощувка (при първоначална цена $153)
Кондо – Pavia
Monolocale a un passo dal centro
1 легло
29.05 – 3.06
$37 на нощувка
Кондо – Pavia
Monolocale di ringhiera in centro a Pavia
26.12 – 31.12
$64 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Pavia
Внимавайте за вълка! нощувка и закуска - двойна спалня
1 двойно легло
1.01 – 6.01
$40 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
Прекрасен апартамент с две спални в центъра
1 суперголямо двойно легло
5.01 – 10.01
$58 на нощувка
Самостоятелна стая – Pavia
Прозорец на реката
1 голямо единично легло
11.01 – 16.01
$37 на нощувка
Кондо – Pavia
Чисто нов едностаен апартамент в центъра на града
1 легло
9.01 – 14.01
$63 на нощувка
Кондо – Pavia
INTERNO12 - Нов апартамент в района на болницата
2 двойни легла
31.01 – 6.02
$84 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pavia
poli house - city center
2 малки двойни легла
5.01 – 10.01
$65 на нощувка
Апартамент – Pavia
appartamento via cardano piano terra zona duomo
2 легла
7.01 – 13.01
$62 на нощувка
Кондо – Pavia
In pieno centro a Pavia, intero alloggio: I MARICI
4 легла
4.12 – 9.12
$90 на нощувка
Супердомакин
Лофт – Pavia
Loft Pavia
1 малко двойно легло
5.12 – 12.12
$84 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
L'angolo di Sicilia
1 легло
11.12 – 16.12
$63 на нощувка
Кондо – Pavia
L'Angolo del Naviglio: bilocale in Città Giardino
3 легла
6.01 – 11.01
$57 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pavia
FRISI SUITE - Апартамент в непосредствена близост до центъра
1 малко двойно легло
4.01 – 9.01
$74 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pavia
Casa Paola - Идеално място за придвижване
3 легла
8.12 – 13.12
$54 на нощувка
Кондо – Pavia
LX ART HOUSE - CITY CENTER
2 легла
9.01 – 15.01
$79 на нощувка