48 дома

Ваканционен дом – Quattromiglia
H di Otello - Луксозен апартамент
2 легла
$1 571 на месец
Супердомакин
Къщичка – Paola
Studio very close to shops, sea & railway station
2 разтегателни дивана
$574 на месец
Супердомакин
Апартамент – Marina di Belmonte Calabro
Уютен  апартамент с романтична гледка към залеза
3 легла
$1 753 на месец
Дом – Marina di Fuscaldo
Vacanza in Terrazza
3 легла
$858 на месец
Апартамент – Cosenza
(КАЛАТРАВА) Двустаен апартамент в центъра с паркинг
2 легла
$1 073 на месец
Кондо – Paola
Vista Stromboli
$1 537 на месец
Дом – Rossano
Cozy apartment in historic center's heart
2 легла
$826 на месец
Кондо – Rende
Апартамент Comenda de Rende Lorenzon Stadium
3 легла
$1 192 на месец
Апартамент – San Lucido
***Sea view attic***
4 легла
$860 на месец
Кондо – Camigliatello Silano
Primo_Piano_Sila. Comfort e relax fra le vette.
3 легла
$1 235 на месец
Кондо – Taverna
La casa di V.
1 малко двойно легло
$385 на месец
Прилепена къща – Castrolibero
Casa in campagna a Castrolibero
4 легла
$835 на месец
Супердомакин
Апартамент – Marina di Fuscaldo
VITOLA appart vista mare vicinissimo alla spiaggia
2 легла
$1 267 на месец
Дом – Cetraro
La dimora di Titiro
4 легла
$1 192 на месец
Кондо – Cosenza
Riforma Studio Apartment
1 разтегателен диван
$656 на месец
Кондо – Fuscaldo
Miniappartamento in Palazzo d'epoca
$525 на месец
Дом – Surdo
Appartamento con terrazzo e giardino
3 легла
$1 043 на месец
Апартамент – Cosenza
Attico nel pieno centro di Cosenza
3 легла
$1 772 на месец
Апартамент – Cosenza
B&b Due Fiumi
4 легла
$1 073 на месец
Кондо – Lorica
Arvo Residence Sila - Lorica
3 легла
$4 053 на месец
Ваканционен дом – San Lucido
Il Faro nel Borgo Per una vacanza indipendente
4 легла
$1 395 на месец
Кондо – Amantea
Appartamento in stile marinaro ad Amantea
3 легла
$2 407 на месец
Кондо – Marina di Fuscaldo
GRANDE APPARTAMENTO VISTA MARE IN VILLA
3 легла
$1 878 на месец
Вила – Aiello Calabro
CALABRIA: b&b in villa a soli 10 minuti dal mare
4 легла
$1 609 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.