65 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент за гости – Caltrano
Appartamento ai piedi delle montagne con giardino
1 малко двойно легло
$857 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Thiene
Between VENICE & VERONA - La casa di Amalia
4 легла
$989 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Santorso
Stanza privata в апартамент
1 малко двойно легло
$656 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Кондо – Schio
Campo Romano - DISCOUNTS for long stays
1 малко двойно легло
$1 334 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Schio
Уютен апартамент в провинцията
2 легла
$886 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Самостоятелна стая – Thiene
Къщата на Нани
1 малко двойно легло
$866 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Самостоятелна стая – Marano Vicentino
Студио стая
1 единично легло
$737 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Кондо – Arsiero
Appartamento con parcheggio interno
3 легла
$942 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Самостоятелна стая – Marano Vicentino
Двойна стая с тераса
1 малко двойно легло
$687 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Schio
Уютна дворна къща със собствен паркинг
1 легло
$989 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Schio
Appartamento Duplex A1 comodo al centro città
1 малко двойно легло
$1 326 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Thiene
Casetta indipendente in centro a Thiene
3 легла
$1 177 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Кондо – Schio
Апартамент с тераса
3 легла
$1 413 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Lugo di Vicenza
LA CASA DI LUGO - COZY HOUSE WITH GARDEN
4 легла
$2 111 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Piazza Campana
Relais All'Antica Campana- Apartment A / 4 Guests
3 легла
$1 428 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Campomezzavia
Appartamento Bertiaga, vicino ad Asiago.
3 легла
$1 271 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Прилепена къща – Marano Vicentino
Долче Рикордо, градска къща в Марано Висентино
3 легла
$2 401 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Piazza Campana
Relais All'Antica Campana- Apartment B/ 6 Guests
6 легла
$1 789 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Къща за гости – Thiene
Indipendent Outbuilding Garden+Pool
2 легла
$879 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционен дом – Velo, Lusiana
Влезте в миналото
2 легла
$824 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.