140 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Monfumo
La Rovaia, природа и изкуство в близост до Asolo
8 легла
$4 433 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционен дом – Onigo
Място, заобиколено от зеленина, на кратко пешеходно разстояние от центъра
4 легла
$952 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Шале́ – Cornuda
Chalet Fagarè, in Woods, btwn Asolo and Prosecco
1 двойно легло
$2 602 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Asolo
Intero alloggio : La Casita de Vivi
2 легла
$768 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Asolo
JUST OPEN! ...on the venetian hills
2 легла
$942 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент за гости – Maser
Дом край хълма
2 легла
$614 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Montebelluna
Централен уютен апартамент в студио
2 легла
$665 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Cavaso del Tomba
The Music Country House tra Asolo e Monte Grappa
3 легла
$2 822 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Asolo
relaxing apartment in Asolo
1 легло
$1 237 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Asolo
Casa Da.Ma. Cornaro 2
3 легла
$959 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Montebelluna
Spazioso appartamento con parcheggio gratuito
2 легла
$1 713 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Cavaso del Tomba
Asolo Golf Club Idéal pour 2 adultes et 2 enfants
3 легла
$2 380 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Quero
cielo la Vallina Suite
2 легла
$543 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Cornuda
Къща на лозето.
7 легла
$1 666 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Farra di Soligo
Zona UNESCO - Affitto camera con letto francese
1 голямо единично легло
$476 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Montebelluna
Spacious apartment in Montebelluna
2 двойни легла
$1 333 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Ваканционен дом – Montebelluna
Ca' Viridi
1 двойно легло
$1 599 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Castelcucco
Relax in Asolo hills to B&B Valdeator
2 легла
$1 428 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Farra di Soligo
Lablachambre 2
1 малко двойно легло
$555 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Montebelluna
Стилен апартамент в Монтебелуна
2 легла
$1 142 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.