35 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Прилепена къща – Bosconero
Alloggio completo in villa a schiera
1 разтегателен диван
$952 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Rivarolo Canavese
Студио Рубино
1 двойно легло
$888 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – San Francesco al Campo
Апартамент за пинг - понг, кънтри дизайн
2 легла
$409 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Престой във ферма – Rivara
Cascina La Violetta -Una perla immersa nel verde-
1 легло
$999 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Лофт – Rivarolo Canavese
Piccolo loft nel centro storico di Rivarolo
2 легла
$1 023 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Кондо – Volpiano
Ampio Monolocale comodo a Trasporti e Servizi
1 малко двойно легло
$906 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Нощувка и закуска – Volpiano
Relax in a farm, t 12 km to Turin
2 легла
$936 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Favria
Много централно студио Favria
1 разтегателен диван
$453 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент за гости – Favria
Рустик таверна
1 разтегателен диван
$975 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Ваканционен дом – Volpiano
Comodo Bilocale a pochi passi da Torino
2 легла
$1 226 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Rivarolo Canavese
Appartamento Rivarolo Canavese 4 posti letto
2 легла
$1 269 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Palazzo Grosso
Провинциален апартамент
3 легла
$1 031 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Volpiano
Appartamento LUCE
6 легла
$1 016 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Rivarolo Canavese
Monolocale Rivarolo Canavese 2/3 posti letto
2 легла
$2 157 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Leini
Appartamento ristrutturato, centro storico Leini
2 легла
$1 904 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – San Francesco Al Campo
Casa indipendente con giardino in campagna
3 легла
$911 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Brandizzo
Al Mulino del Malonetto - 20min by train to Turin
1 легло
$755 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – San Francesco al Campo
Alloggio nelle vicinanze areoporto di Torino
1 малко двойно легло
$1 110 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – San Maurizio Canavese
"Cascina 6b" - monolocale
1 малко двойно легло
$1 239 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Castellamonte
Castel appartament
1 легло
$1 887 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.