496 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Caslino D'erba
„La Casa de Caslino“ Como Lake
3 легла
$932 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Erba
[Milano-Como]Bilocale Blue Relax
2 легла
$1 507 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Лофт – Torno
Il borghetto di Torno - La Piccola
1 легло
$761 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Прилепена къща – Abbadia Lariana
Лейк Флауър
2 легла
$951 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Cernobbio
Рози на слънце
2 легла
$799 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Canzo
Двустаен апартамент Ca'Nova, езерото Комо, каква магия!!!
2 легла
$1 065 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Blevio
Сладък дом на езерото Комо
2 легла
$1 043 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Nesso
Сабрина за четирима души.
3 легла
$475 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Комо
Il Cedro
1 легло
$1 379 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Torno
Il Piccolo - малка провинциална къща
1 легло
$1 236 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lecco
ДЗЕН ХАУС+ ГАРДЕН- ГАРАЖ - ЛЕККОКРЕКОМОСКО ЕЗЕРО
3 легла
$864 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционен дом – Erba
Villa con giardino vicina a Como Lecco e Bellagio
5 легла
$3 679 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Комо
Como, Cosy Studio - nxt Lake/Dwntwn
5 легла
$1 125 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Erba
Superbe appartement sur le Lac de Come.
3 легла
$2 425 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Комо
Ярка двойна стая в Комо
1 малко двойно легло
$888 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Кондо – Комо
Modern Apartment - Como centro
1 малко двойно легло
$951 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Moltrasio
Стената на езерото
2 легла
$1 775 на месец
Показване на 1 от 5 %{item_type}
Plus
Апартамент – Комо
Meravigliosa mansarda nel centro storico di Como
1 малко двойно легло
$1 014 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Pusiano
Дом на мечтите от езерото Пусиано
3 легла
$2 282 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Комо
Бутик в индустриален стил Como
1 легло
$1 308 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.