29 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Brescia
Студио, потопено в епохата на барока
2 легла
$1 712 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Azzano San Paolo
Елементи B&B луксозен апартамент
1 малко двойно легло
$1 442 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Дезенцано дел Гарда
Appartamento in pieno centro storico con terrazza
2 легла
$3 485 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Дезенцано дел Гарда
Romantic apartment next to the anciant port
2 легла
$2 392 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Sirmione
LEGEND Stylish New Apartment + 2 bikes for FREE
2 легла
$3 423 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Дезенцано дел Гарда
Апартамент с три стаи за семейства само на няколко крачки от езерото
4 легла
$3 132 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Дезенцано дел Гарда
Семеен апартамент в историческия център (старо пристанище)
2 малки двойни легла
$3 015 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Хотелска стая – Sirmione
Basic studio for two
1 двойно легло
$2 129 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Bassano Bresciano
"STAR BENE FUORI CASA" IL PALAZZO BASSANO B.NO
2 легла
$1 331 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Toscolano Maderno
Ca`due Olivi - Maisonette Melograno
1 двойно легло
$2 914 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Toscolano Maderno
Apartment Olivo mit Patio
1 разтегателен диван
$2 441 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Ил Нар стандартен апартамент
1 малко двойно легло
$2 803 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Toscolano Maderno
Модерен двустаен апартамент в Тосколано
2 двойни легла
$4 085 на месец
Показване на 1 от 2 %{item_type}
Апартамент – Stezzano
CharmeRooms VILLA MORONI 2 Apartment Homes in 1!
7 легла
$4 422 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Апартаментът на Жулиета Гарда Лейк
5 легла
$4 755 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Апартамент catullo
5 легла
$5 468 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Raffa
Yelay Apartments & Holiday - Two-Rooms & Balcony
3 легла
$2 390 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Deluxe Apartment Pollux
4 легла
$10 298 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Casa di Alex | Sirmione
4 легла
$9 985 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Sirmione
Апартамент Трамонто, стар град
3 легла
$4 239 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.