26 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Casarano
"Нинанера ", стар град Касарано
2 легла
$999 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Gallipoli
6p.l 3 camere 2 bagni box auto wifi condizionatore
6 легла
$1 154 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Galatone
CORTE DEI GALATI - Apulian Baroque Accomodation
2 малки двойни легла
$1 565 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Taviano
Casa storica con piscina
3 легла
$2 426 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Кондо – Gallipoli
Casa a Gallipoli - 50 metri dal Mare.
1 малко двойно легло
$913 на месец
Показване на 1 от 5 %{item_type}
Апартамент – Gallipoli
Luxury Countryside Studio with pool Gallipoli
3 легла
$2 631 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Seclì
Settimana relax nel Salento
5 легла
$2 426 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Porto Cesareo
Casolare Dei Dolci Miraggi - Appartamento Chianca
4 легла
$3 552 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Taurisano
Dimora Del Sole Salento dog friendly - Happy.Rentals
3 легла
$4 218 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Хотелска стая – Provincia di Lecce
Lusso e Relax vicino a Gallipoli
3 легла
$2 226 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Gallipoli
Празничен дом Fiore 10 легла
7 легла
$3 711 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Gallipoli
Appartamento in centro
3 легла
$3 033 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Вила – Matino
Porzione di villa a Matino a pochi km da Gallipoli
1 легло
$1 713 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Perez
Casa Vacanze Fiore 20 легла
7 легла
$8 563 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Самостоятелна стая – Parabita
Активен живот Ексклузивни нощувки и нощувки
10 легла
$1 522 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Taviano
Two Bedroom Residence with Swimming Pool
2 легла
$6 343 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Gallipoli
Sirocco House
1 малко двойно легло
Липсва: Фитнес зала
$1 227 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Tuglie
Casa Low Cost - 28 кв.м.
1 малко двойно легло
Липсва: Фитнес зала
$279 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Баја Верде
Appartamento Sole Baia Verde
2 легла
Липсва: Фитнес зала
$1 665 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционен дом – Баја Верде
Villetta Salento
3 легла
Липсва: Фитнес зала
$1 483 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.