61 места за престой

Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Ribadavia
Capela da Coenga
3 легла
$2 127 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lalín
APARTAMENTO EN LALÍN CENTRO I
4 легла
$1 041 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Шале́ – Cabreira
Vivienda de uso turístico con VUT-PO-005562
3 легла
$2 669 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Silleda
Precioso piso en el centro de Galicia.
3 двойни легла
$953 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Ваканционна къща – Vedra
Casa de Piedra con piscina a 15km Santiago
4 легла
$2 478 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Pontevedra
Cosy country house
4 легла
$2 252 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Апартамент – Lalín
Apartamento Lalin Centro II
6 легла
$1 210 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – O Taraído
Vivienda de uso turístico en plena naturaleza
4 легла
$1 240 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Cenlle
Casa Idalia - Naturaleza, piscina y BBQ
11 легла
$1 677 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Ваканционна къща – Pontevedra
La curia. El minihogarín.
1 легло
$1 430 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Arcade de Riba
Фермерска къща "O forno di legna"
3 легла
$1 573 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Pousada
O FOGAR DA MUSIÑA
5 легла
$3 074 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Pontevedra
Casa Rural en el interior de las Rías Baixas
4 легла
$2 144 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Ваканционна къща – Pazos de Borbén
Casa rural, en Moscoso, naturaleza en estado puro
5 легла
$1 557 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Дом – Pontevedra
Casa Rústica Veiga da Porta Grande
4 легла
$4 448 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Супердомакин
Апартамент – Ría de Abaixo
Un remanso de paz a tiro de piedra de Pontevedra
3 легла
$1 528 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Къща за гости – Pontevedra
Cedar House
1 двойно легло
$2 113 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Прилепена къща – Vilar de Mato
Acogedora casa rural.
5 легла
$2 322 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – San Clodio
Vivienda Turística A Petada San Clodio
3 легла
$3 240 на месец
Показване на 1 от 6 %{item_type}
Дом – Pontevedra
Exotic Mansion in A Lama with Private Pool near Beaches
18 легла
$20 872 на месец
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.