490 дома

Апартамент – Сотелл
Beach Haven
1 двойно легло
27.10 – 2.11
$97 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Сотелл
Studio at number 10
1 двойно легло
17.10 – 22.10
$71 на нощувка
Супердомакин
Прилепена къща – Сотелл
Creek and sea view, Sawtell village
3 легла
17.10 – 24.10
$75 на нощувка (при първоначална цена $84)
Супердомакин
Самостоятелна стая – Сотелл
Sawtell Studio
1 двойно легло
8.10 – 13.10
$62 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Сотелл
Murrays Beach Studio Sawtell
2 легла
7.11 – 12.11
$90 на нощувка
Супердомакин
Апартамент за гости – Сотелл
The Bungalow Sawtell
1 двойно легло
17.10 – 22.10
$134 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Сотелл
Boronia Bliss - sleeps 5, close to shops & beach
3 легла
21.11 – 26.11
$83 на нощувка
Апартамент – Сотелл
Emma’s Place
2 легла
6.11 – 11.11
$97 на нощувка
Супердомакин
Къщичка – Сотелл
Tiny Bee by the Sea
1 легло
4.10 – 9.10
$58 на нощувка
Къщичка – Сотелл
Rustic cabin by the surf
1 двойно легло
17.10 – 23.10
$90 на нощувка
Самостоятелна стая – Сотелл
Stella Maris 'Star of The Sea' Sawtell Beach
2 легла
23.10 – 28.10
$76 на нощувка
Самостоятелна стая – Сотелл
Sawtell Estuary Bnb
1 двойно легло
17.10 – 22.10
$81 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Сотелл
Beachside On Twentieth, Sawtell
3 легла
8.10 – 13.10
$149 на нощувка
Супердомакин
Апартамент за гости – Boambee East
Private and quiet garden apartment
1 двойно легло
22.10 – 27.10
$97 на нощувка
Супердомакин
Самостоятелна стая – Toormina
Jane's Nest
1 легло
14.10 – 20.10
$46 на нощувка
Супердомакин
Дом – Сотелл
The Cottage
3 легла
21.11 – 26.11
$79 на нощувка
Супердомакин
Къща за гости – Сотелл
Sawtell Studio
1 легло
7.10 – 12.10
$93 на нощувка
Супердомакин
Дом – Boambee East
‘Palm Lane’ -Bright & self contained part of house
2 двойни легла
3.10 – 8.10
$97 на нощувка
Къщичка – Toormina
Tiny Toormina Home
1 двойно легло
10.10 – 15.10
$71 на нощувка
Ваканционна къща – Сотелл
Wattle Street Beach House- steps from the beach!
2 двойни легла
10.11 – 15.11
$187 на нощувка