Search resultsНад 1000 дома

Кондо – Montesilvano
a due passi dal mare in infradito NEW
2 легла
3.12 – 10.12
$57 на нощувка (при първоначална цена $68)
Супердомакин
Кондо – Pescara
BLUE MARINE APARTMENT cir 068028CVP0038
1 легло
11.12 – 16.12
$67 на нощувка
Кондо – Pescara
Domus Delia Pescara centrale
8 легла
3.12 – 10.12
$126 на нощувка
Супердомакин
Дом – Pescara
ARMORICA. Casa autonoma con piccolo giardino
2 легла
5.12 – 10.12
$68 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pescara
Centro a pochi passi dal mare bilocale L'Elefante
2 легла
3.12 – 8.12
$80 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pescara
Appartamento indip. al piano terra 150mt dal mare
1 разтегателен диван
6.12 – 11.12
$54 на нощувка
Супердомакин
Дом – Pescara
Casa Rossella
1 малко двойно легло
10.12 – 15.12
$63 на нощувка
Супердомакин
Дом – Vallemare
Апартамент Цепагат
1 двойно легло
10.01 – 15.01
$20 на нощувка
Кондо – Sambuceto
Casa MaryGiò
2 малки двойни легла
3.12 – 8.12
$53 на нощувка
Самостоятелна стая – Chieti
Residenza Artistica Room LONDON
2 легла
3.12 – 8.12
$34 на нощувка
Самостоятелна стая – Sambuceto
Стая в апартамент, добре свързан
3 легла
3.12 – 8.12
$28 на нощувка
Апартамент – Chieti
Cantuccio al Sole (sanificato ozono) 069022CVP0008
1 малко двойно легло
5.12 – 12.12
$50 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Просторен и изискан апартамент
2 легла
4.12 – 11.12
$67 на нощувка (при първоначална цена $75)
Апартамент – Collecorvino
Нов апартамент исторически център изглед към планината
2 легла
4.12 – 9.12
$34 на нощувка
Кондо – Pescara
Апартамент „Анна“ и стадион „Бруно“
3 легла
5.12 – 10.12
$62 на нощувка
Вила – Città Sant'Angelo
Къща сред маслинови дървета.
2 легла
3.12 – 9.12
$47 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pescara
Дизайн на мини таванско помещение - Преден плаж
1 легло
11.12 – 16.12
$67 на нощувка
Супердомакин
Кондо – Pescara
Casa vicino al mare con giardino e parcheggio.
2 легла
3.12 – 10.12
$76 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Montesilvano
Appartamento di lusso soppalcato e ristrutt. App.D
4 легла
10.12 – 17.12
$47 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Montesilvano
Monolocale openspace a 50mt. dal mare.
2 легла
3.12 – 9.12
$53 на нощувка
Супердомакин