39 места за престой

Места за престой в района на Passatempo

Самостоятелна стая – Osimo
La casa di Lalla
3 гости2 спални2 легла1 отделна баня
Wi-Fi
$47 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
il Cortile di Osimo (App.1)
3 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняWi-Fi
$36 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
il Cortile di Osimo (App.4)
3 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняКлиматикWi-Fi
$43 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
il Cortile di Osimo (App.3)
3 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняWi-Fi
$48 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
двора на Osimo (приложение 5)
3 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняКлиматикWi-Fi
$46 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
L'officina - Trilocale con posto auto privato
4 гости2 спални3 легла1 баня
Кухня
$86 на нощувка
Самостоятелна стая – Osimo
Attico Luce
2 гости1 спалня2 легла1 обща баня
Безплатно паркиранеWi-Fi
$94 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Rivera - Appartamento panoramico con posto auto privato
7 гости3 спални4 легла2 бани
КухняБезплатно паркиранеКлиматик
$142 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Bagnolo
casale ristrutturato con piscina
6 гости3 спални3 легла2 бани
КухняБезплатно паркиранеWi-Fi
$153 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Il gusto del centro
4 гости1 спалня1 легло1 баня
Кухня
$77 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Bilocale accessoriato in azienda biologica
3 гости1 спалня2 легла1 баня
КухняБезплатно паркиранеWi-Fi
$106 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Il duomo 1
2 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняWi-Fi
$91 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Monolocale ampio di pregio
3 гости1 спалня3 легла1 баня
КухняБезплатно паркиранеКлиматикWi-Fi
$108 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Confortevole Nido nel cuore di Osimo
2 гости1 спалня1 легло1 баня
КухняWi-Fi
$87 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Intriglione
Casale di Cristina
15 гости5 спални9 легла3 бани
КухняБезплатно паркиранеWi-Fi
$531 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Appartamento nella Riviera del Conero
5 гости3 спални5 легла2 бани
КухняБезплатно паркиране
$94 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Lacasaceleste
4 гости2 спални2 легла1,5 бани
КухняWi-Fi
$118 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
delizioso appartamento in centro
4 гости2 спални2 легла2 бани
КухняWi-Fi
$94 на нощувка
Цялото място: жилище под наем – Osimo
Marche: le 2 case delle 3 sorelle: casa di Bea
6 гости3 спални5 легла3 бани
КухняWi-Fi
$235 на нощувка
2139 от 39 апартамента
Въведете дати, за да видите крайната цена. Начисляват се допълнителни такси. Могат да се начислят данъци.