400 дома

Апартамент – Narón
Apartamento céntrico en Narón
4 легла
2.10 – 9.10
$38 на нощувка (при първоначална цена $43)
Кондо – La Coruña
Precioso apartamento con vistas, en la playa
6 легла
2.10 – 9.10
$50 на нощувка
Самостоятелна стая – Pontedeume
Habitación privada en Pontedeume
1 малко двойно легло
28.07 – 2.08
$24 на нощувка
Апартамент – Ferrol
Слънчев апартамент в центъра на Ферол
2 малки двойни легла
16.10 – 22.10
$49 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Miño
Bonito apartamento frente al mar. Wifi /Netflix
2 легла
1.10 – 8.10
$45 на нощувка (при първоначална цена $50)
Апартамент – Pontedeume
Piso 104 metros Pontedeume. Coruña
4 легла
3.10 – 10.10
$64 на нощувка
Супердомакин
Ваканционна къща – Miño
Acogedora casa de campo en Miño
4 легла
3.10 – 8.10
$78 на нощувка
Дом – Neda
Casa a la orilla del mar
3 легла
10.10 – 15.10
$73 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Pontedeume
Ático acogedor en pleno centro de Pontedeume
2 малки двойни легла
2.10 – 9.10
$76 на нощувка (при първоначална цена $84)
Супердомакин
Самостоятелна стая – Ferrol
Централно разположен апартамент, добре разположен
1 легло
22.10 – 27.10
$15 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Ares
Apartamento acogedor en Ares
1 малко двойно легло
10.10 – 15.10
$39 на нощувка
Къща за гости – A Coruña
The forest Forge, accommodation for 2
2 единични легла
13.10 – 18.10
$78 на нощувка
Апартамент – Ferrol
Luminoso piso recién reformado
2 легла
4.10 – 9.10
$53 на нощувка
Каса партикулар – Cabanas
Apartamento bajo vivienda de temporada
3 легла
2.10 – 9.10
$38 на нощувка
Апартамент – Ares
Pintoresco apart a 5 min de la playa Wifi/Netflix
3 легла
9.10 – 14.10
$53 на нощувка
Дом – Mugardos
Къща и басейн в Кортен
3 легла
2.10 – 7.10
$137 на нощувка
Прилепена къща – La Coruña
Apartment with garden.90A
3 легла
4.10 – 10.10
$67 на нощувка
Кондо – Pontedeume
Apartamento en Pontedeume
2 легла
7.10 – 14.10
$51 на нощувка (при първоначална цена $91)
Ваканционен дом – Pontedeume
Precioso ático con vistas en Pontedeume
1 легло
1.10 – 8.10
$55 на нощувка
Дом – Monfero
Casa familiar en Fragas do Eume a 10' de la playa
3 легла
2.10 – 8.10
$137 на нощувка