65 дома

Лофт – Comodoro Rivadavia
Bello loft estilo industrial en Comodoro Rivadavia
1 малко двойно легло
10.10 – 16.10
$51 на нощувка
Апартамент за гости – Comodoro Rivadavia
Ел Торнадо А
2 легла
9.10 – 14.10
$30 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
АПАРТАМЕНТ В ЛОС АНДЖЕЛИС МАР
2 легла
6.11 – 11.11
$34 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Comodoro Rivadavia
Apartamento Italia
2 легла
16.11 – 22.11
$29 на нощувка
Ваканционен дом – Comodoro Rivadavia
Lu-mar
2 легла
9.10 – 14.10
$4 800 на нощувка (при първоначална цена $6 000)
Апартамент – Comodoro Rivadavia
El Tornado B
2 легла
3.10 – 8.10
$30 на нощувка
Дом – Comodoro Rivadavia
casa moderna y cómoda. con patio
1 малко двойно легло
11.10 – 16.10
$41 на нощувка
Хотелска стая – Comodoro Rivadavia
Hotel Gema ejecutivo & spa
2 легла
9.10 – 14.10
$27 на нощувка
Лофт – Comodoro Rivadavia
Cactus
2 единични легла
13.10 – 19.10
$33 на нощувка
Ваканционен дом – Rada Tilly
Moderno monoambiente a 100mts de la playa
1 легло
10.10 – 15.10
$42 на нощувка
Дървена колиба – Comodoro Rivadavia
casa tipo cabaña
1 легло
16.10 – 23.10
$20 на нощувка (при първоначална цена $24)
Апартамент – Rada Tilly
Viento y Marea Apart
6 единични легла
10.10 – 15.10
$41 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
Hermoso depto en Comodoro Rivadavia de 3 ambientes
2 легла
9.10 – 14.10
$51 на нощувка
Дом – Rada Tilly
San Jorge HOUSE, moderna luminosa petfriendly
4 легла
15.10 – 20.10
$85 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
Departamento centrico con vista al mar
5 легла
9.10 – 14.10
$110 на нощувка
Кондо – Comodoro Rivadavia
Lujoso departamento .$12mil dia
1 легло
3.10 – 10.10
$112 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
Vista Atlantica
1 двойно легло
10.10 – 16.10
$37 на нощувка
Хотелска стая – Comodoro Rivadavia
Gema Hotel ejecutivo & spa
3 легла
9.10 – 14.10
$34 на нощувка
Кондо – Comodoro Rivadavia
Hermoso studio en pleno centro de la ciudad.
1 легло
10.10 – 15.10
$71 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
MODERNO DEPARTAMENTO EN EL CENTRO A METROS DEL MAR
2 легла
1.03 – 6.03
$31 на нощувка
Самостоятелна стая – Comodoro Rivadavia
Habitacion privada pleno centro
2 легла
9.10 – 15.10
$47 на нощувка
Апартамент – Comodoro Rivadavia
AMPLIO Y CÁLIDO DEPARTAMENTO CON ASADOR Y POOL
4 легла
10.10 – 15.10
$102 на нощувка
Кондо – Comodoro Rivadavia
hermoso departamento 2 dormitorios en pleno centro
3 легла
10.10 – 15.10
$67 на нощувка
Дървена колиба – Comodoro Rivadavia
LA CASA DEL ÁRBOL
2 легла
11.10 – 17.10
$82 на нощувка