Над 1000 дома

Апартамент – Castelbianco
Casa Roby e Dany
2 малки двойни легла
2.10 – 9.10
$49 на нощувка
Супердомакин
Лофт – Castelbianco
The Flat _ Slow life in Colletta di Castelbianco
2 легла
11.03 – 16.03
$118 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Castelbianco
Appartamento Olivo with garden
3 легла
4.10 – 11.10
$84 на нощувка (при първоначална цена $93)
Кондо – Castelbianco
Appartamento Luce
1 легло
11.10 – 16.10
$78 на нощувка
Кондо – Colletta
High speed wifi, child and pet friendly apartment
2 легла
12.10 – 17.10
$59 на нощувка
Апартамент – Castelbianco
La Rondinaia
1 двойно легло
2.10 – 7.10
$49 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Colletta di Castelbianco
Wandern und Klettern, Berge, Meer und gutes Essen!
4 легла
8.10 – 13.10
$93 на нощувка
Супердомакин
Дом – Colletta di Castelbianco
Casetta nel borgo medievale
1 суперголямо двойно легло
8.10 – 14.10
$108 на нощувка
Апартамент – Teccio Castelbianco
Apartment "ERBORISTERIA" Via Pennavaire 27 Teccio
4 легла
9.10 – 14.10
$59 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Castelbianco
Appartamento in borgo medievale con piscina
4 легла
4.10 – 9.10
$83 на нощувка
Апартамент – Castelbianco
Studio Limone a Colletta
1 легло
20.10 – 27.10
$90 на нощувка
Апартамент – Castelbianco
A Ca' de pria , appartamento a Castelbianco
8 легла
3.10 – 8.10
$78 на нощувка
Апартамент – Colletta
Colletta - "Sweet Home" apt.
4 легла
8.10 – 14.10
$69 на нощувка (при първоначална цена $87)
Кондо – Colletta di Castelbianco
Spacious 2 bedroom condo in magical Colletta
3 легла
12.10 – 17.10
$97 на нощувка
Апартамент за гости – Vesallo
Le Ciappe Castelbianco Cielo - CITR: 009020 - BEB -0003
1 малко двойно легло
10.10 – 15.10
$69 на нощувка
Апартамент – Castelbianco
Appartement B&B Arvé Castelbianco
3 легла
11.10 – 16.10
$83 на нощувка
Супердомакин
Апартамент – Colletta
Colletta - "The Cherry Tree"
1 двойно легло
3.10 – 8.10
$93 на нощувка
Дом – Castelbianco
Древна вятърна мелница до реката
3 легла
1.04 – 6.04
$78 на нощувка
Супердомакин
Лофт – Castelbianco
Beautiful open space in Colletta di Castelbianco
3.10 – 8.10
$67 на нощувка (при първоначална цена $86)
Кондо – Castelbianco
Appartamento Albicocco a Colletta
3 легла
3.10 – 8.10
$129 на нощувка