27 дома

Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Лофт – Nájera
Ático en casa con jardín: Ideal mascotas
2 единични легла
1.05 – 7.05
$53 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Bonito piso con aparcamiento a pie de la calle .
2 малки двойни легла
1.10 – 6.10
$48 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Najera
Apartamento Reino de Nájera
4 легла
2.10 – 7.10
$58 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Nájera
Céntrico y con encanto, a orillas del río
4 легла
2.10 – 7.10
$67 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Najera
El Herrador 2
3 легла
3.10 – 8.10
$52 на нощувка
Показване на 1 от 5 елемента
Апартамент – Nájera
PRECIOSOS APARTAMENTOS NUEVOS EN NAJERA.
2 легла
2.10 – 7.10
$58 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Apartamento Nájera
4 легла
1.10 – 6.10
$75 на нощувка (при първоначална цена $90)
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Casamami
5 легла
2.10 – 7.10
$63 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Красив, много ярък апартамент в Наджера
3 легла
3.10 – 8.10
$92 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Дом – Hormilla
CASA RURAL HORMILLA
5 легла
25.10 – 30.10
$278 на нощувка (при първоначална цена $308)
Показване на 1 от 6 елемента
Прилепена къща – Hormilla
Bonito adosado con jardin próximo a Najera
3 легла
1.10 – 6.10
$85 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Кондо – Huércanos
Apartamentos turísticos Rioja y Camino 3
5 легла
1.10 – 6.10
$129 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Прилепена къща – Uruñuela
Casa y jardín
10 легла
6.10 – 11.10
$83 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Супердомакин
Апартамент – Uruñuela
a3 km de Najera piso+500m terraza BBQ bicis gratis
3 легла
1.10 – 6.10
$52 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Arenzana de Abajo
CASA TURISTICA "VILLA CARMEN" Nº R VT-LR- 935
8 единични легла
2.10 – 8.10
$225 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Huércanos
La Cueva del Tempranillo
5 легла
1.10 – 6.10
$195 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Huércanos
Casa La Fuente
7 легла
1.10 – 6.10
$241 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Апартамент – Nájera
Apartamento en Najera ( La Rioja)
5 легла
2.11 – 7.11
$76 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Шале́ – Uruñuela
CHALET ENTERO PARA DISFRUTE FAMILIAR CON GARAGE
9 легла
1.10 – 6.10
$147 на нощувка
Показване на 1 от 6 елемента
Ваканционна къща – Hormilla
Casa Rural “El Parral”
6 легла
1.10 – 6.10
$241 на нощувка