Gorgeous Gypsy wagon in Montbrun Bocage.


Овчарска колиба с домакин Ben

  1. 2 гости
  2. 1 спалня
  3. 1 легло
  4. 1,5 бани
Цялото място
Ще разполагате с цялото място (овчарски колиби (великобритания, франция)) само за себе си.
Чудесно местоположение
95% от последните гости са дали оценка 5 звезди.
Страхотно изживяване при настаняване
95% от последните гости оцениха процеса по настаняване с 5 звезди.
Домакин с висока оценка
Ben получи оценки с 5 звезди от 90% от последните гости.
This wagon, or roulotte in French, started life as a roadside workers wagon in Belgium, and has now been fully converted into a gorgeous self contained living space. It has a fully functional kitchen, wood burner, electric radiator, double bed, and cosy table area. There is coffee, various teas ,sugar, basic herbs and spices and cooking oil in the wagon.
You will have full access to la Grangette (communal performance space) and the outside covered kitchen.

The wagon is small, but absolutely cosy. Until now many Wwoofers (volunteers) have stayed in it and have all loved the space. It would suit writers, meditators (for self retreat), romantic couples, or solo folk who just need some time to decompress in a relaxing place!

Къде ще спите

1 малко двойно легло

Какво предлага това място

Безплатно паркиране на място
Допускат се домашни любимци
Заден двор
Вътрешна камина
Оставянето на багажа е разрешено
Пушенето е разрешено

Изберете дата на настаняване

За да видите точната цена, добавете датите на пътуването ви
Добавете дата
Добавете дата

4,77 out of 5 stars from 97 reviews


Къде ще бъдете

Montesquieu-Volvestre, Midi-Pyrénées, Франция

As mentioned the Sunday market in our local village, Montbrun Bocage, is fabulous. There is another, bigger market, in St Girons (30 mins away) on Saturday morning. The area is great for cycling, walking, and the nearest ski station is 40 minutes away. I have bikes that you can use to explore the area. The magnificent Pyrenees mountains are not far away, I can advise regarding walks and hiking et cetera.

Домакин: Ben

  1. Потребител от: февруари 2014 г.
  • 110 отзива
  • Самоличността е потвърдена
  • Супердомакин
I am a musician, magician (seriously!), circus artist, meditation teacher, and up-keeper of this place. I live here with Dixie Lu, my 12 year old daughter, and occasionally some other passing friends.

По време на престоя ви

I'm usually here to help out and give advice whenever you need it! I've lived here for 9 years and have really got to know the area.

Ben е супердомакин

Супердомакините са опитни домакини с висок рейтинг, които се ангажират да осигурят страхотен престой за гостите си.
  • Езици: Nederlands, English, Français, Español
  • Процент на отговаряне: 100%
  • Време на отговор: в рамките на 1 ден
За да защитите плащането си, никога не превеждайте пари и не комуникирайте извън уеб сайта или приложението на Airbnb.

Важно е да знаете

Вътрешни правила на дома

Настаняване: 15:00 – 21:00
Освобождаване: 13:00
Без партита или празненства
Домашните любимци са позволени
Пушенето е позволено

Здраве и безопасност

Прилагат се указанията на Airbnb относно социалната дистанция и други насоки, свързани с COVID-19
Аларма за въглероден оксид
Аларма за дим

Правила за отменяне