James' Loft

4,82Супердомакин

Цялото място: апартамент за гости с домакин Malissa

5 гости, 2 спални, 3 легла, 1 баня
Цялото място
Ще разполагате с цялото място (апартамент за гости) само за себе си.
По-обстойно почистване
Този домакин се ангажира да спазва процедурата на Airbnb за по-обстойно почистване.
Самостоятелно настаняване
Самостоятелно настаняване с цифров код.
Чудесно местоположение
100% от последните гости са дали оценка 5 звезди.
Newly renovated clean, country style loft located on our hobby farm in Cloyne, Ontario. Provides everything you need for a relaxing night or family holiday. Perfectly suited for a large family with kids looking to get out for the day and swim, for anglers after a day of fishing, or somewhere to get warm after a long ride on your snowmobile. Just 10 minutes south of Bon Echo Park and seconds away from the longest ATV trail in Eastern Ontario.

Помещението
Enjoy a book in our reading corner, cozy up for a movie on a chilly winter night, or gather with your family by the fire pit in the woods. Take a bath in the jacuzzi bath tub, enjoy a board game at the harvest table or even attempt a 1000 piece puzzle.

Какво предлага това място

Кухня
Безплатно паркиране на място
Допускат се домашни любимци
55-инчов HD телевизор
Климатично устройство за монтиране на прозорец
Вана
Частен вътрешен двор или балкон
Заден двор – Частично заградено
Вътрешна камина: газ
Изкопно огнище

Изберете дата на настаняване

За да видите точната цена, добавете датите на пътуването ви
Настаняване
Добавете дата
Освобождаване
Добавете дата

4,82 out of 5 stars from 17 reviews

Чистота
Точност
Комуникация
Местоположение
Настаняване
Цена/качество

Къде ще бъдете

Cloyne, Ontario, Канада

We are seconds away from some of the best pizza - GRECOS in Finnegans General Store - they also carry the best ice cream in the summer months (Kawartha). A gas station that carries pretty much anything you would need (yes, even booze and beer). We are minutes away from some of the best veggie stands and chip trucks during the summer months, the BEST fish and chips (North of 7 CodFather) and the best fresh meat you could ask for (Milligans)

Домакин: Malissa

  1. Потребител от: юни 2016 г.
  • 31 отзива
  • Самоличността е потвърдена
  • Супердомакин

По време на престоя ви

We live on the property with our two young boys, and are available any time you need anything. If there is something in the loft that isn't there that you will require for your stay, we can see if something can be arranged to have it there for you. We have many very friendly animals that live on the property. We welcome you to bring your fur babies along for your trip but just ask to keep them on a leash as we do have free ranging chickens, ducks, cats, and a couple of dogs. Our dogs are very friendly and affectionate but will not bother you during your stay, they are on an invisible fence and cannot get to the area you will be staying. If you have any questions in regards to this, please do not hesitate to ask. You will have full access to the loft, the deck beside the garage with a BBQ, as well as the woods behind the garage with an enclosed fire pit.
We live on the property with our two young boys, and are available any time you need anything. If there is something in the loft that isn't there that you will require for your sta…

Malissa е супердомакин

Супердомакините са опитни домакини с висок рейтинг, които се ангажират да осигурят страхотен престой за гостите си.
  • Процент на отговаряне: 100%
  • Време на отговор: в рамките на час
За да защитите плащането си, никога не превеждайте пари и не комуникирайте извън уеб сайта или приложението на Airbnb.

Важно е да знаете

Вътрешни правила на дома

Настаняване: 14:00 – 22:00
Освобождаване: 11:00
Самостоятелно настаняване с с цифров код
Пушенето забранено
Без партита или празненства
Домашните любимци са позволени

Здраве и безопасност

Спазване на процедурите на Airbnb за по-обстойно почистване. Показване на повече
Прилагат се указанията на Airbnb относно социалната дистанция и други насоки, свързани с COVID-19
Аларма за въглероден оксид
Аларма за дим

Правила за отменяне

Разгледайте други възможности във и около Cloyne

Още места за престой: Cloyne: