House w/ garden south-west, close to nature & city

Цялото място: жилищен дом с домакин Naomi

  1. 3 гости
  2. 2 спални
  3. 2 легла
  4. 1,5 бани
Цялото място
Ще разполагате с цялото място (къща) само за себе си.
Чисто и подредено
2 от последните гости сматат, че това място блести от чистота.
Чудесно местоположение
100% от последните гости са дали оценка 5 звезди.
Wi-Fi
Гостите често търсят това популярно удобство
My cosy corner home was built in 2012. It has 115 m2 and 4 rooms of which 1 bedroom and 1 open attic, a bathroom and the living room including kitchen. The colorful garden is situated south/west and about 10m in length. I've a little convenient shed. It's a house and area for people who love to walk, bike, be in nature and enjoy some silence.
I rent it out to a max of 3 persons.

Помещението
The house consists of a fully equipped kitchen incl Espresso machine, living room, dinner table / table to work, 1 bedroom with one king size bed (2 pers), 1 air mattress on the attic when needed, 1 bath room + douche + toilet, 1 extra toilet, dish washer, washing machine (attic), ironing board + iron (attic), wash reck (attic), WiFi, a garden and little shed. A charging point for electric cars is close to the house.

Какво предлага това място

Кухня
Wi-Fi
Безплатно паркиране на място
Пералня
Климатик
Частен вътрешен двор или балкон
Заден двор
Сешоар
Хладилник
Специално работно място

Изберете дата на настаняване

За да видите точната цена, добавете датите на пътуването ви
Настаняване
Добавете дата
Освобождаване
Добавете дата

4,60 out of 5 stars from 10 reviews

Чистота
Точност
Комуникация
Местоположение
Настаняване
Цена/качество

Къде ще бъдете

Prinsenbeek, Noord-Brabant, Нидерландия

If you come by car you can park for free in front of the house or nearby in the neighbour hood.
The city of Prinsenbeek is part of historic beautiful Breda, situated close to touristic cities as Amsterdam (115km), Utrecht (80km), The Hague (75km) etc. but also close to Belgium, Germany and France : Antwerp (60km), Paris (450 km), Brussel (100 km), Keulen (200 km) to name a few nice cities to visit!. Our house is 2 km from the highways, a train station, bus stops and grocery stores.
The area where we live can be described as rural: quiet, very nice to walk and cycle around if you enjoy physical exercise.

Домакин: Naomi

  1. Потребител от: февруари 2014 г.
  • 24 отзива
  • Самоличността е потвърдена
I'm a lover of music & art, nature, healthy food, traveling, walking, biking, reading... I'm a kind and positive human being who loves to be among like-minded people.

По време на престоя ви

If I'm not there to welcome you personally you'll be welcomed by my friend who lives close. I'll be always available for you via email and telephone in case you have any questions.
  • Езици: Nederlands, English, Français, Deutsch
  • Процент на отговаряне: 100%
  • Време на отговор: в рамките на 1 ден
За да защитите плащането си, никога не превеждайте пари и не комуникирайте извън уеб сайта или приложението на Airbnb.

Важно е да знаете

Вътрешни правила на дома

Настаняване: Гъвкаво
Освобождаване: 11:00
Неподходящо за деца (2-12 г.)
Пушенето забранено
Без домашни любимци
Без партита или празненства

Здраве и безопасност

Прилагат се указанията на Airbnb относно социалната дистанция и други насоки, свързани с COVID-19
Езеро, река, друг воден обект в близост
Конструкция за катерене или игри
Аларма за въглероден оксид
Аларма за дим

Правила за отменяне

Разгледайте други възможности във и около Prinsenbeek